2021 İlkbahar Kombinleri Kadın

Pandemiyle yorgun düştüğümüz bu yılda, ilkbaharla uyanan doğanın verdiği umudun ardına düşerek 2021 ilkbahar kombin önerileri kadın ziyaretçilerimiz için bir araya getirdik. Sezonun trend parçaları ve trend renklerinin yanı sıra aksesuar önerileri ile şık kombinler hazırlamanız oldukça kolay.

0 362

İlkbaharın ışıltısını giyiminize yansıtmanız için ilk dikkat edilmesi gereken renk ve desenler olmalı. Baharın tüm tonlarını yansıtan pastel renklerin yanı sıra sezona hızlı bir başlangıç yapan renklerin artırılmış çarpıcı tonları da bu baharın trendleri arasında yer alıyor. Renklerin baharı yansıtan tonlarda olmasının yanı sıra bu sezon çok kullanılan simetrik ve asimetrik çizgiler tüm giyim parçalarında kendine yer buluyor.  

Fırfır Modası Geri Döndü

Denim ürünleri baharın renkleriyle hareketlendirmek için asimetrik fırfırları sıkça göreceğiz. Omuzdan başlayarak tüm üst giyimde başat hareket unsuru fırfırlar olacak. 70’li yıllardan kopup gelen geniş yakaları fırfırlar 2021 modasına transfer ediyor. 

Pandemi Sürecinde Evde Kalmak Doğayı Özletti 

Doğanın güzelliklerini taşıyan aksesuarlarda, hazır giyim ürünlerinde öne çıkan tropik desenler, ilkbahar yaz sezonu boyunca tüm giyimimize yansıyacak. Doğanın sunduğu tropik çiçeklerden esinlenen desenleri elbiselerin yanı sıra basic parçalarda da görebilmemiz mümkün. 

2021 İlkbahar Kombinleri

2021 İlkbahar Kadın Kombin Önerileri

Sezonun en iyi ikilileri kadınlar için ilkbahar kombinleri oluşturmalarında fikir sağlayacaktır. 

Tişört – Tayt Kombinleri

Bisiklet yaka tişörtlerle birlikte kombinlenen kısa taytlar sezona hızlı bir giriş yaptı. Bisiklet kullanıcılarının taytlarını andıran kısa taytlar ilkbaharın özgürlüğünü yansıtıyor.

Hırka Kot Kombinleri

İnce hırkaları Jean pantolonlarla kombinleyebilirsiniz. Hırklarda ve kot pantolonlarda bu sezon desenlerin yanı sıra açık pastel tonlar hakim. 

Etek –Tişört Kombini

Orta boy, midi eteklerin sade tişörtlerle kombinlendiği trende katılmak oldukça eğlenceli görünüyor. Gündüz giyiminde spor ayakkabılarla rahat ve şık bir görünüme kavuşabileceğiniz gibi gece için orta boy topuklular imdadınıza koşacaktır. 

İlkbahar Elbise Kombinleri 

Sezona desenli kıyafetlerin top parçalarıyla başladığımızı söylemiştik. İlkbaharın tüm ışıltısını yansıtan çiçek desenli, açık pastel tonlardaki kumaşlardan hazırlanan elbise modellerini çok beğeneceksiniz. Zarif ve şık bir görünüm için yine doğanın sunduğu desenlerle süslenmiş aksesuarları kombinlerinize dahil etmeyi unutmayın. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.