2021 Yaz kombin Önerileri Kadın

Her yaz olduğu gibi, 2021 yaz kombin önerileri kadın ziyaretçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ne derler: ‘Moda yaz ile yaz da modayla başlar.‘ Pandeminin gölgesinde geçen 2020 yazının ardından 2021 yazı için renklerin ve çizgilerin egemen olduğu bir yaz olacak diyebiliriz.

0 390

Yaz kombinleri oluşturmak için bilinmesi gereken ilk konu sezonun renkleri, çizgileri ve tonlarıdır. 2021 yazında hepimizi bekleyen önemli bir detay var. Renklerin artırılmış çarpıcı ve dikkat çekici tonları.. Yeni sezonda giyeceğimiz tüm üst grupta çizgilerin egemenliği geçen yılki yükselişini sürdürecek. Baharın gelişiyle birlikte herkes çizgili bluzlarını mutlaka gardırobuna eklesin. 

Tropik Desenler Geri Dönüyor

Tropik desenlere sahip hazır giyim ürünleri, vahşi doğanın güzelliklerini taşıyan aksesuarlar, tropik çiçeklere kadar uzanan renkli bir dünya sezonun gözdesi olma yolunda… Bu esintiye el işçiliği ile şekillenen ülkemizde büyük ilgi duyulan şile bezleri, keten kumaşlara eklenen zarif dantelli tasarımları da eklemek gerekiyor. Tüm bu göz alıcı dünya içinde sokaklardan gece davetlerine kadar pek çok yerde sizlere eşlik edecek daha mütevazı ve denim ürünler ön planda olacak. 

Fırfırlar Yaz Sezonunun Gösterişli Detayı Olacak

Özellikle tek omuzda fırfırlara eşlik eden uçuşan eteklerle yaz sezonunun gösteriş parçası alt ve üst giyimde bolca yer alacak. Asimetrik fırfırların pandemi sürecinde çok daha ihtiyaç duyduğumuz gündelik, basic ürünlerde de hareketlendirici olarak görmemiz mümkün. 

2021 Yaz kombin Önerileri Kadın

Bu Yaz 70’lere Gidiyoruz

Geniş yakalı ürünlere merhaba deyin. Bu yaz Retro desenli geniş yakalı ancak çok daha şık bir kesime ve işçiliğe sahip ürünleri takip edeceğiz.  

Trend Yaz Kombin Parçaları

Etek-Tişört Kombinleri 

Midi eteklerin sade tişörtler ile kombinleneceği yaz sezonunda kombininizi gündüzler için spor ayakkabılarla tamamlayarak daha spor ve rahat bir kombin oluştarabilir, gece kombinleri için ise orta boy topuklular ile tamamlayarak zarafetinizle gecenin ilgi odağı olabilirsiniz.  

Elbise Kombinleri 

Retro desenli, yazın kavurucu sıcağında uçuşan elbiselerle birlikte giyeceğiniz sandaletler zarif bir elbise kombini oluşturmanızı ve aynı zamanda rahatlığınızdan ödün vermemenizi sağlayacak.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.