Erkek Günlük Rahat Kombinler 2021

Erkekler için şık bir görünüm önemli bir tercih olsa da çoğu erkek önceliğini rahatlıktan yana kullanıyor. Beylerin büyük çoğunluğu için günlük rahat kombinler oluşturmak, tarz bir görünüm oluşturmaktan çok daha önemli ve değerli. Bu nedenle 2021 modasının erkekler için günlük rahat kombinlerini sizler için bir araya getirdik.

0 387

Gündelik kombinler, erkeklerin kurtarıcı kıyafet seçimleridir diyebiliriz. Hem şık hem de oldukça rahat modellerden oluşturulacak kombinler gündelik giyimin yanı sıra aniden gelişen programlar için de küçük dokunuşlarla programa uyumlu hale getirilebilir. 

Bu açıdan baktığımızda renklerden önce erkeklerin tarzını belirlemeleri çok daha büyük bir öneme sahip. Basic, man in black, sportlüks, street style gibi daha spor tarzı benimseyenler için sportif bir şıklık üzerine kurulu kombinler oluşturulabileceği gibi gündelik casual ya da iş gündeliği olarak adlandırılan casual business kombinler de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği tarzlar arasında yer alıyor. 

Tarzınıza ve Sezona Uygun Renkler Tercih Edin 

Tarzınız ne olursa olsun, sezonun sunduğu renkleri değerlendirmek kimi zaman alışılagelenin dışına çıkmak sizi farklı hissettirecek bir şıklığa kavuşturabilir. 

Sezona uygun kombinler oluştururken seçeceğiniz renklerde bu yılın trendi aynı renklerle kombinler oluşturmak yerine aynı rengin farklı tonlarıyla yapılan kombinler oldu. Söz gelimi, hep siyah yerine siyahın tonlarıyla yapılacak alt ve üst kombinler daha şık bir görünümü aynı rahatlığı sunarak hareketlendiriyor. 

Erkek Günlük Rahat Kombinler

Tişört – Pantolon yerine Tişört Jogger Pantolon

Tişört pantolon kombinleri yerini son iki sezondur tişört jogger pantolon kombinlerine bırakarak rahatlığı ön planda tutan beylerin gündelik giyim parçaları haline geldi. Rahat jogger pantolonlarla yapılacak kombinlerde aynı renklerin farklı tonları 2021 trendi.

Kot Pantolondan Vazgeçmeyenler

Kot pantolonun kolay kullanımından vazgeçmeyen beyler için sezonun önemli üst parçalarını çizgi desenli ince kazaklar, baharın ışıltılı renklerini yansıtan desenli gömlekler, basic tişörtler gardıroplarda kendilerine kolayca yer bulabiliyor. Kot pantolon ve üst parçalar için gömlek ya da tişört tercihinde asimetrik ya da simetrik çizgi desenleri taşıyan ürünler bu yılın trendleri arasında. 

Deri Mont Keten Pantolon

Deri mont, erkeklerin sıklıkla kullandığı kombin parçalarından biri, soğuk günler ya da geceler için şık ve aynı zamanda daha spor bir görünüm sağlayan deri montları keten ya da kotlarla kombinleyebilir, tişört ya da ince kazaklarla birlikte değerlendirebilirsiniz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.